pilka-nozna-06-2013Mamy zaszczyt zaprosić reprezentację Waszej Jednostki do wzięcia udziału w Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w Piłce Nożnej, które rozegrane zostaną w dniach 15-16 czerwca 2013 r. w Częstochowie. Tegoroczne Mistrzostwa odbędą się na pięknym, kameralnym i nowo wybudowanym obiekcie sportowym stadionu K.S.SKRA Częstochowa. Każda ze startujących Jednostek w turnieju wystawia swoją reprezentację – drużynę złożoną z zatrudnionych w niej pracowników. Nagrodą Główną, poza pucharem i medalami jest kwota pieniężna w wysokości 3.000,00 zł.

pilka-nozna-06-2013Mamy zaszczyt zaprosić reprezentację Waszej Jednostki do wzięcia udziału w Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w Piłce Nożnej, które rozegrane zostaną w dniach 15-16 czerwca 2013 r. w Częstochowie. Tegoroczne Mistrzostwa odbędą się na pięknym, kameralnym i nowo wybudowanym obiekcie sportowym stadionu K.S.SKRA Częstochowa. Każda ze startujących Jednostek w turnieju wystawia swoją reprezentację – drużynę złożoną z zatrudnionych w niej pracowników.
Nagrodą Główną, poza pucharem i medalami jest kwota pieniężna w wysokości 3.000,00 zł.


W sobotę rozgrywane będą mecze eliminacyjne w grupach a w niedzielę o poszczególne miejsca w Mistrzostwach. Szczególny nacisk kładziemy na amatorski charakter rozgrywek, dlatego też w skład drużyn nie mogą wchodzić aktualni gracze Ekstraklasy, Młodej Ekstraklasy, I,II III i IV ligi.

Tegoroczne Mistrzostwa Polski rozgrywane będą według formuły „5+1”, czyli pięciu
zawodników w polu plus bramkarz. Każdy zespół w ramach rozgrywek może zgłosić maksymalnie 12 zawodników oraz dowolna liczbę kibiców (osób towarzyszących). Na potrzeby turnieju przygotowano boiska ze sztuczną nawierzchnią syntetyczną (certyfikat FIFA) o wymiarach 55x35m i bramkami 2x5m.

Zapraszamy wszystkie zespoły, które chcą spędzić czas w atrakcyjny sposób, łącząc smak sportowej rywalizacji z możliwością zwiedzenia wyjątkowych miejsc częstochowskiego miasta.

Szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie lub pocztą e-mail. Zgłoszenia przyjmujemy do 30 kwietnia 2013 r.

O ostatecznym udziale w Turnieju decyduje kolejność zgłoszeń.


Serdecznie Zapraszamy
INTER – SPORT
Robert Górski
Tel. 516 607 105; 516 032 513
biuro(at)inter-sport.com.pl
www.inter-sport.com

źródło: www.zosprp.opole.pl