burger-king-dla-strazakowBurger King, już po raz drugi, przygotował z okazji Światowego Dnia Strażaka specjalną akcję dla wszystkich strażaków. Tak jak w poprzednim roku, 4 maja, na strażaków z całej Polski we wszystkich restauracjach Burger King będą czekać darmowe zestawy. Skąd pomysł na taką akcję? Jak tłumaczy Anna Trzcińska z Burger King w restauracjach sieci na co dzień króluje ogień. Na nim przygotowywane są burgery. Jak wiadomo, z ogniem nie ma żartów, ale w Burger King udało się go ujarzmić. Jednak poza kuchnią restauracji niekontrolowany ogień może spowodować tragiczne skutki. Dlatego w Dniu Strażaka marka chce docenić tych, którzy walczą z tym żywiołem tam, gdzie pojawia się niespodziewanie i zagraża życiu ludzi.

burger-king-dla-strazakowBurger King, już po raz drugi, przygotował z okazji Światowego Dnia Strażaka specjalną akcję dla wszystkich strażaków. Tak jak w poprzednim roku, 4 maja, na strażaków z całej Polski we wszystkich restauracjach Burger King będą czekać darmowe zestawy.

Skąd pomysł na taką akcję? Jak tłumaczy Anna Trzcińska z Burger King w restauracjach sieci na co dzień króluje ogień. Na nim przygotowywane są burgery. Jak wiadomo, z ogniem nie ma żartów, ale w Burger King udało się go ujarzmić. Jednak poza kuchnią restauracji niekontrolowany ogień może spowodować tragiczne skutki. Dlatego w Dniu Strażaka marka chce docenić tych, którzy walczą z tym żywiołem tam, gdzie pojawia się niespodziewanie i zagraża życiu ludzi.

Jedynym wymogiem, aby otrzymać darmowy zestaw, jest pojawienie się w dowolnej restauracji Burger King w służbowym stroju lub z legitymacją poświadczającą zawód strażaka. Tak samo było w zeszłym roku – w Burger King można było wtedy spotkać liczne grupy strażaków w galowych lub bojowych mundurach, którzy przyszli w odpowiedzi na zaproszenie marki.

„Zeszłoroczna akcja spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem. Rozdaliśmy ponad 1600 zestawów! Dotarło do nas wiele podziękowań od strażaków, w których chwalili nas za świetny pomysł. Ogromną satysfakcję sprawiły nam komentarze, że dzięki naszej akcji, strażacy poczuli się docenieni i że nikt w Polsce wcześniej niczego podobnego dla nich nie zrobił. Takie słowa są dla nas bezcenne i sprawiają, że chcemy dalej działać!” – mówi Anna Trzcińska z Burger King. „Chcemy, by obchody Dnia Strażaka na stałe wpisały się w tradycję marki, by co roku, 4 maja, wszyscy strażacy wiedzieli, że czekamy na nich w restauracjach Burger King z naszymi grillowanymi na ogniu burgerami. Aby wiedzieli, że niezmiennie podziwiamy ich za odwagę, determinację i nieustanne narażanie życia w trosce o bezpieczeństwo innych.– dodaje Anna Trzcińska.

Wszyscy strażacy, zarówno z Państwowej, jak i Ochotniczej Straży Pożarnej, którzy 4 maja przyjdą do jednej z 27 restauracji Burger King w swoim służbowym ubiorze lub okażą dokument poświadczający wykonywany zawód, otrzymają dowolny zestaw za darmo.

***

Burger King to światowa sieć restauracji szybkiej obsługi, serwująca burgery grillowane na ogniu. Flagowy produkt Burger Kinga – burger Whopper® – powstał 55 lat temu i każdy klient może go zamówić według swoich upodobań, zgodnie z filozofią „Have it your way”.  Pierwsza restauracja Burger King została otwarta w 1953 r. w Miami, na Florydzie. Sieć obejmuje ponad 12.300 restauracji w ponad 78 krajach na całym świecie. W Polsce marka Burger King należy do koncernu AmRest, a 27 restauracji tej sieci zlokalizowanych jest w 17 miastach, m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku, Katowicach, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Radomiu i Częstochowie.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.burgerking.com.pl
FanPage na portalu Facebook: www.facebook.com/BurgerKingPolska  
 

AmRest Holdings SE (AmRest) jest największą niezależną firmą prowadzącą sieci restauracji
w Europie Środkowo-Wschodniej. Od 1993 roku Spółka rozwija portfolio wyśmienitych marek, liderów w swoich kategoriach, takich jak KFC, Pizza Hut, Burger King, Starbucks, Applebee's oraz La Tagliatella (Stany Zjednoczone) w oparciu o franczyzę i współpracę typu joint venture. Obecnie AmRest zarządza ponad 680 restauracjami w segmencie restauracji szybkiej obsługi (Quick Service Restaurants) i restauracji z obsługą kelnerską (Casual Dining Restaurants).